: :  головна : :  e-mail : :  наш блог
роботи копірайтерів
піар-тексти
: :  українською

: :  по-русски

: :  in english

НОВИНИ
КОМАНДА
КЛІЄНТИ
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
СХЕМА РОБОТИ
ЦIННЕ
КОНТАКТ
Маєте запитання? Будь ласка, натисніть на кнопку нижче:
відкриється маленьке діалогове вікно текстової консультації...
новини копірайтингу НОВИНИ : : що пишуть копірайтери?

[Роботи з копірайтингу, неймінгу, розробка слоганів, тексти для сайтів, презентації]


2007-12-31 Найбільша гордість року: ЄВРО-2012
Наприкінці року копірайт-бюро Text Company традиційно визначає свою найважливішу роботу минулого сезону. В 2007 році такою роботою визнано нашу скромну, маленьку, на 0,01% участь у підготовці офіційної заявки України та Польщі на право проведення ЄВРО-2012.

Єдина прикрість, що відповідно до угоди про конфеденційність, ми не маємо право розголошувати жодних подробиць цієї роботи.

Проте дякуємо нашим партнерам, завдяки яким мали змогу хоч краєчком долучитися до цього надважливого для всієї України проекту.

---

----

-----------------------------------------

Копірайтингові послуги бюро, зміст: генерація креативных ідей для рекламних кампаній, розробка сторібордів та текстів для рекламних матеріалів, підготовка текстів для промо-сторінок, створення концепції заходу, розробка слоганів, написання прес-релізів, тематичних статей у бізнес- та спеціалізованих виданнях (спецвиданнях), написання сценаріїв, сюжетів, написання рекламних повідомлень для рекламних кампаній і створення підводок для роликів, підготовка інформаційних текстів, написання PR-статтей, придумування слоганів, виразів.

А також: підготовка матеріалів для презентацій, концепція бренду, неймінг, написання сценаріїв до рекламних роликів, анонсів до програм і заходів, розробка й написання текстів для буклетів і каталогів, розробка ідей програм та акцій; розробка BTL-заходів при проведенні ребрендінгу, формування брендбуку, нові творчі методики в галузі вербальних комунікацій.
[Докладніше про: копірайт-матеріали, тексти для презентацій. Біржа копірайтерів. Рекламна локалізація, переклади. Хто робить контент для сайтів. Блогінг]

:: Text Company, Kiev, Ukraine, 2004 - 2010 ©
Schekavytska str. 30/39   |  +38 044 332-5976  |  text(@)text.com.ua  |  Умови