: :  головна : :  e-mail : :  наш блог
роботи копірайтерів
піар-тексти
: :  українською

: :  по-русски

: :  in english

НОВИНИ
КОМАНДА
КЛІЄНТИ
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
СХЕМА РОБОТИ
ЦIННЕ
КОНТАКТ
Маєте запитання? Будь ласка, натисніть на кнопку нижче:
відкриється маленьке діалогове вікно текстової консультації...
новини копірайтингу НОВИНИ : : що пишуть копірайтери?

[Роботи з копірайтингу, неймінгу, розробка слоганів, тексти для сайтів, презентації]


2006-12-14 Рекламний буклет: добрива для буряків
Копірайтери бюро завершили роботу над рекламним буклетом серії продуктів – добрив для буряків.

Одне з небагатьох замовлень агрономічного характеру виявилося напрочуд приємним – не зважаючи навіть на масу незнайомих і малознайомих термінів) Будемо раді продовжити роботу!

---

----

-----------------------------------------

Копірайтингові послуги бюро, зміст: генерація креативных ідей для рекламних кампаній, розробка сторібордів та текстів для рекламних матеріалів, написання рекламних повідомлень для рекламних кампаній і створення підводок для роликів підготовка текстів для промо-сторінок, створення концепції заходу, слогани, написання прес-релізів, тематичних статей у бізнес- та спеціалізованих виданнях (спецвиданнях), написання сценаріїв, сюжетів, , підготовка інформаційних текстів, написання PR-статтей, придумування слоганів, виразів.

А також: підготовка матеріалів для презентацій, концепція бренду, неймінг, розробка й написання текстів для буклетів і каталогів, написання сценаріїв до рекламних роликів, анонсів до програм і заходів, розробка ідей програм та акцій; розробка BTL-заходів при проведенні ребрендінгу, нові творчі методики в галузі вербальних комунікацій, формування брендбуку.
[Докладніше про: копірайт-матеріали, тексти для презентацій. Біржа копірайтерів. Рекламна локалізація, переклади. Хто робить контент для сайтів. Блогінг]

:: Text Company, Kiev, Ukraine, 2004 - 2010 ©
Schekavytska str. 30/39   |  +38 044 332-5976  |  text(@)text.com.ua  |  Умови