: :  головна : :  e-mail : :  наш блог
роботи копірайтерів
піар-тексти
: :  українською

: :  по-русски

: :  in english

НОВИНИ
КОМАНДА
КЛІЄНТИ
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
СХЕМА РОБОТИ
ЦIННЕ
КОНТАКТ
Маєте запитання? Будь ласка, натисніть на кнопку нижче:
відкриється маленьке діалогове вікно текстової консультації...
новини копірайтингу НОВИНИ : : що пишуть копірайтери?

[Роботи з копірайтингу, неймінгу, розробка слоганів, тексти для сайтів, презентації]


2008-11-25 Працюємо: тексти для прайсового буклету – редагування та переклад

Копірайтери бюро завершили роботу з редагування, коректури та перекладу нового прайсового буклету одного з найцінніших наших замовників, що вирізняється найкращим в Україні фотообладнанням для рекламних зйомок.

---

----

-----------------------------------------

Послуги копірайтингу від бюро Text Company можуть стосуватися таких корисних речей, як генерація креативних ідей для рекламних компаній, текстовий креатив, зразки написання рекламного листа та комерційної пропозиції, відеоролик для об'єкту нерухомості та презентація об'єкту нерухомості, телелоготип і рекламна стаття, просторовий маркетинг і рекламні агентства (агенства), матеріали для реклами й маркетингова служба, інформаційні журнали та PR агентства м. Київ, унікальні тексти для сайту, інформаційні журнали, нестандартні рішення в рекламі, пряма реклама (директ-маркетинг), прес-заходи та прес-підтримка.

Окремо варто виділити послуги з неймінгу, під час яких створюється рекламна продукція.

Окрім того, київські копірайтери завжди поможуть дізнатися, як підготувати піар текст, як створюється телевізійний ролик, де знайти список рекламних компаній, брендбук і список РА Київ, зразки промо-текстів, де скачати успішні слогани або телевізійні сценарій реклами, що таке неймінг як рекламне явище, створення та запуск промо-сайту, попит рекламних компаній і презентації (презентації) або як писати піар-статтю. Все це, безперечно, є лише основи сео-копірайтингу.
[Докладніше про: копірайт-матеріали, тексти для презентацій. Біржа копірайтерів. Рекламна локалізація, переклади. Хто робить контент для сайтів. Блогінг]

:: Text Company, Kiev, Ukraine, 2004 - 2010 ©
Schekavytska str. 30/39   |  +38 044 332-5976  |  text(@)text.com.ua  |  Умови