: :  головна : :  e-mail : :  наш блог
роботи копірайтерів
піар-тексти
: :  українською

: :  по-русски

: :  in english

НОВИНИ
КОМАНДА
КЛІЄНТИ
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
СХЕМА РОБОТИ
ЦIННЕ
КОНТАКТ
Маєте запитання? Будь ласка, натисніть на кнопку нижче:
відкриється маленьке діалогове вікно текстової консультації...
новини копірайтингу НОВИНИ : : що пишуть копірайтери?

[Роботи з копірайтингу, неймінгу, розробка слоганів, тексти для сайтів, презентації]


2009-04-14 Текст рекламного буклету для страхової компанії

Переклад та адаптація реклами

Копірайтери бюро здійснили адаптацію слогана, хедлайнів і текстів рекламного буклету іноземної страхової компанії, що спеціалізується на морських вантажних перевезеннях. Відтепер ми з повною відповідальністю мовного транзитера орієнтуємося в тому, що то є сюрвейер чи аджастер..:). Сподіваємося на подальше знайомство з професійною лексикою страхового бізнесу.

Переклад та адаптація рекламних слоганів з англійської мови на українську та російську, а також написання текстів для рекламних буклетів належить до базових послуг копірайт-бюро Text Company.

Якщо ви бажаєте замовити рекламний текст, презентацію, брошуру або буклет, написання статей для журналу чи контент для сайту, якщо вам потрібна розробка піар-статті, підготовка цікавих матеріалів для ЗМІ чи виставки, будь-які інші професійні послуги копірайтингу – будь ласка звертайтеся до копірайтерів бюро, ми завжди будемо раді допомогти!
[Докладніше про: копірайт-матеріали, тексти для презентацій. Біржа копірайтерів. Рекламна локалізація, переклади. Хто робить контент для сайтів. Блогінг]

:: Text Company, Kiev, Ukraine, 2004 - 2010 ©
Schekavytska str. 30/39   |  +38 044 332-5976  |  text(@)text.com.ua  |  Умови